Autorzy

2926ab6Michał Marchewicz - sprawygroszowe.pl
Absolwent Politechniki Gdańskiej wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Zawodowo zajmuje się wytwarzaniem aplikacji internetowych. W swojej karierze m.in. piastował stanowisko Brand Managera serwisów moto.gratka.pl oraz Motofakty.pl, na co dzień zarządza zespołem programistycznym oraz kieruje kilkoma projektami informatycznymi. Twórca oraz pomysłodawca kilku rentownych serwisów m.in. gramizdam.pl. Praktyk oraz miłośnik zwinnych metodyk (SCRUM, KANBAN). Największe osobiste osiągnięcie: Spłacenie kredytu hipotecznego przed 30 rokiem życia.


62823_563687123664051_1973591893_nJustyna Kruk
Studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2014 roku uzyskałam tytuł licencjata. Obecnie kontynuuje naukę na tym samym kierunku na studiach magisterskich. Od 2011 roku rozpoczęłam  przygodę z copywriteringiem. Szybko jednak okazało się, że moje teksty spotkały się z coraz większym zainteresowaniem ze strony "publiczności", dlatego też postanowiłam spróbować swoich sił na różnego rodzaju blogach. Był to strzał w dziesiątkę! połączyłam przyjemne z pożytecznym, ogromną przyjemność sprawia mi tworzenie nowych artykułów które dzięki włożonemu zaangażowaniu interesują nie tylko mnie :) Grunt to odnaleźć zajęcie, które sprawiało będzie satysfakcję. Pisanie artykułów przydatnych szerszej publiczności i dziennikarstwo to zarówno moja pasja jak i praca.

GWasilewskaMałgorzata Wasilewska - nadywanie.pl
Absolwentka dziennikarstwa i zarządzania zasobami ludzkimi, ukończyła także Szkołę Trenerów OdiTK. Copywriterka, zawodowo zajmuje się szeroko pojętym Public Relations. Wykładała zarządzanie personelem i komunikację społeczną w szkołach policealnych i wyższych.
Doktorat z dziedziny nauk społecznych porzuciła dla pasji pisania i osobistego rozwoju, w tym w roli mamy. To miłośniczka podróży, małych i dużych.Od 10 lat aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności, realizując projekty wspierające kobiety na rynku pracy.